Přejeme: VESELÉ VÁNOCE

Mgr. Daniela Kozůbková

• Mgr. Daniela Kozůbková

Posíláme vánoční přání. A to dokazuje, co všechno za čtyři měsíce ve škole zvládneme.

Poznáme trojúhelník a dokážeme ho přesně nastříhat na proužky. Stačí chvilka kouzlení a je z něj krásný vánoční stromeček jako stvořený pro ozdobu přáníčka.

K jeho napsání nám zbývá se naučit C jako cukroví ve slově VÁNOCE a už „pečeme“ papírové vanilkové rohlíčky a sázíme je na plech s písmenem „C“. Také ochutnáváme skutečné cukroví, které jsme si přinesli z domu. Dodržujeme poctivě hygienu rukou.

Zpíváme koledy, které známe ze školy i ze školky. Každý si také rozbalil vánoční dárek v podobě perníkového zvonečku s rolničkou.

Umíme si rozložit slova na jednotlivá písmena, tak už píšeme přání. Někteří za sebe a jiní za celou svou rodinu:

Přejeme VESELÉ VÁNOCE!